Apartmani u Hrvatskoj - SMJESTAJ.com.hr

Smještaj HrvatskaApartmani Hrvatska

Odaberi jezik

Apartmani Orebic

Fra. Ambroza Testena 20, Orebić blizu Orebić - Pelješac, Hrvatska
Ovaj smještaj trenutno nije aktivan. Prikazane informacije mogu biti zastarjele i nije moguće kontaktirati vlasnika putem našeg obrasca.
od
60 EUR / noć
Apartmani Orebic – Orebić - Pelješac, Hrvatska
Apartmani Orebic foto 2 Apartmani Orebic foto 3 Apartmani Orebic foto 4 Apartmani Orebic foto 5
Kapacitet 2–40 os. 400 m² Parking Roštilj Kućni ljubimci Polu-pansion Klima-uređaj Posteljina Ručnici Vrt / dvorište Balkon Terasa Bazen Teniski teren WiFi / Internet Pješčana plaža Šljunčana plaža Betonska plaža Boravišna pristojba

O smještaju

Apartmani Orebic nalazi se u Orebić - Pelješac – Orebić, 10 m od mora i kapaciteta je 2–40 osoba en 4 apartmana. Jezici koje vlasnik govori: ENG, ITA, HRV.


Apartmani u prekrasnoj villi s panoramskim pogledom na more
Probudite se uz mora i kupajte se u kristalno čistom moru Pelješkog kanala između starog grada Korčule i poluotoka Pelješca.
Novo renovirana villa , s šest apartmana koji su klimatizirani, ukusno namješteni i imaju divan pogled na more. Vila je centralno smješten u lijepom selu koji nudi sve pogodnosti. Tu su restorani u blizini od nekoliko minuta hoda u bilo kojem smjeru i obilje vodenih sportova. Surfanje u obližnjem mjestu Vignju, kajak, jedrenje, pješačenje, planinarenje, biciklizam i ribolov. Naši gosti mogu plandovati danima daleko od gradske gužve, degustirati lokalna vina dok se opuštaju na terasama ville . Apartmani na drugom katu imaju balkone.

Apartmani u potkrovlju imaju zadivljujuče vidike sa svih prozora i vrata uključujući I spavaće sobe. Gosti mogu izaći u večernje izlaske i u nočni život u Viganj, Orebić i Korčulu.

Ima disco klubova i lokalnih hotela koji nude zabavu u večernjim satima. Orebić ima mnoge trgovine i restorani kao trajekt putničke brodice za otok Korčulu svakih pola sata , savjetujemo obavezno posjetiti povijesni Stari Grad Korčulu.


Cijene uključuju potrošnju vode i struje, posteljinu, ručnike, i boravišnu pristojbu.
Popusti su na raspolaganju za razdoblja dulja od dva tjedna u travnju, svibnju i listopadu. Najam cijele vile tijekom prije sezone ili postsezone te velikim grupama ili prošireneim obitelji moguč je uz posebnu cijenu.
Za zimsku termine kontaktirajte nas za cijene.

Dolasci I odlasci mogu biti bilo koji dan u tjednu
. Dolazak je predviđen nakon 2:00 na dan dolaska, a odlazak do 10.00 sati na dan odlaska.

Apartman 1 - prizemlje (2 ležaja,I veliki dupli krevet u dnevnom boeravku, 4-6 osoba)

Ima klimatiziranu spavaću sobu sa vlastitim ulazom i vlastitom kupaonicom i privatnu terasu. Kupaone imaju WC, umivaonik i tuš.
Drugi dio apartmana je veliki klimatizirani otvoreni prostor spavaća sobu, dnevni boravak kuhinja i prostor za objedovanje. Ovaj dio ima također kupaonu s toaletom, umivaonikom i tuš kabinom. Dnevni boravak ima kauč ležajem koji se pretvara u dvostruku postelju. Tu je također pristup velikoj terasi.
Blagovaonom ima stol za šest osoba i kuhinjus hladnjak i mapom.
Velika privatna terasa nudi prošireo području pa je možete koristili kao blagovaonu ili prostor za sjedenje, čitanje, druženje ili kartanje
Dnevni boravak je klimatiziran i ima satelitsku televiziju.




Apartman 2 - prvi kat (3 spavaće sobe, 6-8 osoba )

Ovo je luksuzni apartman sa tri klimatizirane spavače sobe od kojih jedna je također studio s manjom dodatnom kuhinjom . Sve sobe imaju dodatna vrata prema vrtu ili terasi gdje gosti mogu odvojeno uživati ili ako žele zajedno na glavnoj velikoj južnoj terasa ispred apartmana.
Veliki prostor koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i posebnog dnevnog boravaka sa satelitskom TV i izlazima na južnu veliku terasu.

Kuhinja ima veliki hladnjak s zamrzivačem , perilicu posuđa, kuhalo za vodu, kuhalo instant kavu kao I kompletan pribor za pripremu i konzumiranje hrane.

Gosti mogu uživati u panoramskom pogledu iz apartmana i sa terase koja gleda na otoke Korčulu i Badiju. Terasa vam omogučava produženi dnevni boravak i blagovaonu te je idealno mjesto za sunčanje.
Ima jednako dobar pogleda iz kuhinja, dnevni boravak i spavaća soba u susjedstvu.
Cijeli apartman je ukusno i moderno uređen. Kupaonice imaju umivaonik, wc i tuš.

A sobe krevete s dva kvalitetna madraca.





Apartman 3 - II kat (Studio apartman , 2-3 osobe )

Manji studio apartman sadrži veliki bračni krevet s dva madraca i kauč ležaj. Vrlo je udoban za obitelj od dvije odrasle osobe jedno veće ili dvoje manje djece. Sva oprema i namještaj su novi kao u cijeloj villi.
Kuhinjai blagovaona su vrlo prostrani i imaju lijep pogled na more.Studio ima izlaz preko velikih duplih vrata na balkon gdje gosti mogu sjesti i uživati u pogledima na more i otok Korčulu.
Kupaona ima umivaonik, WC i tuš kabinu.
Apartman kao i svi ostali ima prijem Hrvatskih kanala , sat-tv i klima uređaj.
Tu je i roštilj na terasi, na prvom katu koji je za korištenje svim gostima ville a gosti također mogu koristiti manju južnu terasu ili stražnje dvorište za sunčanje ili opuštanje. A mogu se opustiti na privatnom betoniranom prostoru ispred vile uz plažu koja nudi izdvojen prostor za njihov užitak.




Identični apartmani 4,5 i 6 – na drugom I trečem katu za 2+2 osobe svaki .



Vila je set protiv padina planine s lijepim pogledima na povratak i prekrasnim pogledom na more i na prednjoj strani.



Treči kat nudi najbolje vidike i svaki prozor daje izvrstan pogled na okolni krajolik.
Apartman ima dnevni boravak s velikim duplim L četverosjedom koji se može razvuću u dupli krevet za spavanje, blagovaona i kuhinja sa hladnjakom.

Preko Francuskog prozora se može iskoračiti na manji balkon koji pruža lijep pogled na more. B
Spavaća soba ima veliki bračni krevet s dva udobna madraca.

Francuski prozori u spavaćoj sobi omogučavaju gostima uživanje u pogledima za vrijeme jutarnjeg buđenja. Također roštilj na terasi na prvom katu je za korištenje svim gostima ville a mogu koristiti manju južnu terasu ili stražnje dvorište za sunčanje ili opuštanje i opustiti se na privatnom betoniranom prostoru ispred vile uz plažu koja nudi prostor za njihov užitak.
.




O svim smještajnim jedinicama
Sve klima jedinice u vili su dvojne namjene te se mogu koristiti za grijanje i hlađenje.
a postoje odvojeni kotlovi tople vode u kupaonici i kuhinji.
Svaki apartman ima čajnik, grijč za vodu, a usisivač se može dobiti na zahtjev. Ručnici I posteljina se mijenjaju jednom tjedno.
Vila je sigurna za djecu, stepenice, balkoni i terase su opremljene s sigurnim ogradama.

Na raspolaganju je privatni mol za privez malih brodica i gosti mogu doći privatnim brodom direktno do vile.
Na parkiralištu ima parking mjesta za šest automobila.
Obala / Plaža

More je sigurno te kristalno čisto.

Smještaji

Apartman 1 – Vila Perna
20 kreveta · 2 pom. · 450 m²
Apartmani Orebic Apartman 1 – Vila Perna foto 1 Apartmani Orebic Apartman 1 – Vila Perna foto 2 Apartmani Orebic Apartman 1 – Vila Perna foto 3 Apartmani Orebic Apartman 1 – Vila Perna foto 4 Apartmani Orebic Apartman 1 – Vila Perna foto 5
Površina: 450 m² Sobe: 10 Standardni kreveti: 20 Pomoćni kreveti: 2

Opis: Novo uređena moderna villa s bazenom i saunom koja se nalazi prvi red do mora, iznajmljuje se kao cjelina. Villa se nalazi prvi red do mora i plaže, s prekrasnim pogledom na more i pelješki kanal i otok Korčula.

Terasa Klima-uređaj TV/Sat Perilica rublja Kuhalo vode Steđnjak Zamrzivač Perilica posuđa
Slobodno Zauzeto Mogući dolazak Mogući odlazak

Cijena na upit – kontaktirajte vlasnika.

Dodaci
Klima-uređaj 1.00 EUR
Doručak 6.00 EUR
Kućni ljubimac 2.00 EUR
Polupansion 16.00 EUR
Boravišna pristojba (odrasli) 1.00 EUR
Boravišna pristojba (dijete) 1.00 EUR
Dodatna osoba 15.00 EUR
Završno čišćenje 300.00 EUR
Pošalji upit – Apartman 1 – Vila Perna
Apartman 2 – Apartman 4
2 kreveta · 2 pom. · 44 m²
od 60 EUR
Apartmani Orebic Apartman 2 – Apartman 4 foto 1 Apartmani Orebic Apartman 2 – Apartman 4 foto 2 Apartmani Orebic Apartman 2 – Apartman 4 foto 3 Apartmani Orebic Apartman 2 – Apartman 4 foto 4
Površina: 44 m² Sobe: 1 Standardni kreveti: 2 Pomoćni kreveti: 2
Terasa Klima-uređaj TV/Sat Hladnjak Mikrovalna Kuhalo vode Steđnjak Zamrzivač Gril
Slobodno Zauzeto Mogući dolazak Mogući odlazak
OdDoEUR / noć
01.02.2026 01.06.2026 60.00
02.06.2026 01.09.2026 85.00
Dodaci
Kućni ljubimac 2.00 EUR
Polupansion 16.00 EUR
Boravišna pristojba (odrasli) 1.00 EUR
Boravišna pristojba (dijete) 1.00 EUR
Dodatna osoba 12.00 EUR
Minimalni boravak (dani) 7 dana
Pošalji upit – Apartman 2 – Apartman 4
Apartman 3 – Apartman 1
4 kreveta · 2 pom. · 80 m²
od 85 EUR
Apartmani Orebic Apartman 3 – Apartman 1 foto 1 Apartmani Orebic Apartman 3 – Apartman 1 foto 2 Apartmani Orebic Apartman 3 – Apartman 1 foto 3 Apartmani Orebic Apartman 3 – Apartman 1 foto 4
Površina: 80 m² Sobe: 2 Standardni kreveti: 4 Pomoćni kreveti: 2
Terasa Balkon Klima-uređaj TV/Sat Hladnjak Kuhalo vode Steđnjak Gril
Slobodno Zauzeto Mogući dolazak Mogući odlazak
OdDoEUR / noć
01.04.2026 01.06.2026 85.00
02.06.2026 01.09.2026 120.00
Dodaci
Doručak 8.00 EUR
Kućni ljubimac 8.00 EUR
Polupansion 18.00 EUR
Boravišna pristojba (odrasli) 1.00 EUR
Dodatna osoba 12.00 EUR
Minimalni boravak (dani) 1 dana
Pošalji upit – Apartman 3 – Apartman 1
Apartman 4 – Apartman 2
6 kreveta · 2 pom. · 120 m²
od 120 EUR
Apartmani Orebic Apartman 4 – Apartman 2 foto 1 Apartmani Orebic Apartman 4 – Apartman 2 foto 2 Apartmani Orebic Apartman 4 – Apartman 2 foto 3 Apartmani Orebic Apartman 4 – Apartman 2 foto 4
Površina: 120 m² Sobe: 3 Standardni kreveti: 6 Pomoćni kreveti: 2
Terasa Balkon Klima-uređaj TV/Sat Hladnjak Kuhalo vode Steđnjak Gril Perilica posuđa
Slobodno Zauzeto Mogući dolazak Mogući odlazak
OdDoEUR / noć
10.02.2026 01.06.2026 120.00
02.06.2026 01.10.2026 165.00
Pošalji upit – Apartman 4 – Apartman 2

Udaljenosti

Plaža 10 m
More 10 m
Centar 300 m
Trgovina 400 m
Restoran 300 m
Sport / Tereni 1000 m
Liječnik 2000 m
Ljekarna 2000 m
Benzinska stanica 3000 m
Bankomat 2000 m
Pošta 2000 m
Autobusna stanica 500 m

Kontakt nije moguć

Prezentacija smještaja nije aktivna.

Koristite PRETRAGU i pronađite drugi odgovarajući smještaj u Hrvatskoj

Slični smještaji u Orebić - Pelješac

Pošalji upit
Nazovi Pošalji upit